Даний сайт використовує файли cookie. Продовжуючи користування сайтом Ви погоджуєтесь з використанням фалів cookie. Дізнатися більше.

Питання-відповідь

Шановні відвідувачі сайту, дякуємо вам за те, що виявили інтерес до компанії Tupperware. Для вашої зручності ми створили сторінку поширених питань. Якщо інформація, що вас цікавить, відсутня в списку, зв'яжіться з нами – і на ваші питання відповість наш оператор.

 • Як купити вироби?

  Основний метод роботи компанії Tupperware – Домашня Презентація. Якщо Ви зацікавилися виробами Tupperware, будь ласка, запросіть Консультанта компанії провести Домашню Презентацію для Вас і Ваших гостей. Таким чином, Ви зможете познайомитися з виробами, можливостями їх використання, цікавими рецептами і, за бажанням, придбати вподобаний посуд Tupperware.

 • Як відвідати Домашню Презентацію?

  Для того щоб запросити Консультанта Tupperware провести Домашню Презентацію, будь ласка, зв'яжіться з Дистриб'юторним Центром. Обрати найближчий Дистриб'юторний Центр Ви можете на сайті у розділі «Знайти Консультанта».

 • Мені сподобався Ваш виріб. Як дізнатися про ціни?

  Вартість виробів Ви знайдете в онлайн-каталозі Tupperware. Також придбати каталог Ви зможете у Консультанта Tupperware на Домашній Презентації або в будь-якому Дистриб'юторному Центрі Tupperware. Дізнайтеся про найближчий до Вашого місця проживання Дистриб'юторний Центр у розділі «Знайти Консультанта».

 • Як дізнатися, чи працює Дистриб'юторний Центр у моєму місті?

  У розділі «Знайти Консультанта» подано повний перелік міст і країн, де присутня компанія Tupperware. У переліку вказуйте країну, місто й обирайте найближчий до Вашого місця проживання Дистриб'юторний Центр.

 • Як купувати вироби зі знижкою?

  Компанія Tupperware надає Вам можливість купувати інноваційні та високоякісні вироби за вигідною ціною, отримувати приємні подарунки, а також робити кар'єру.
  Ви можете стати Господинею Домашньої Презентації! Запросіть Консультанта компанії провести Презентацію для Вас і Ваших Гостей. Тоді Ви як Господиня зможете скористатися спеціальними пропозиціями для Господинь і отримувати знижки на вироби.
  Для того щоб запросити Консультанта Tupperware провести Домашню Презентацію для Вас і Ваших гостей, будь ласка, зв'яжіться з Дистриб'юторним Центром. Обрати Центр Ви можете на сайті у розділі «Знайти Консультанта».

 • У моєму місті немає Дистриб'юторного Центру. Як замовити вироби?

  На даний момент компанія Tupperware не представлена у Вашому місті. Будь ласка, звертайтеся до переліку міст, де діють Дистриб'юторні Центри Tupperware. На сайті в розділі «Знайти Консультанта» Ви можете обрати найближчий до Вашого місця проживання Дистриб'юторний Центр. Зв'яжіться з Центром і запросіть Консультанта провести для Вас Домашню Презентацію. Таким чином, Ви зможете познайомитися з виробами, цікавими рецептами і, за бажанням, придбати вподобаний посуд Tupperware.

 • Як стати Консультантом?

  Для того щоб стати Консультантом компанії, необхідно зробити три прості кроки:

  • Перший крок – Ви приходите до найближчого Дистриб'юторного Центру, де Вам детально розкажуть про те, як почати свій власний бізнес, зробити кар'єру.
  • Другий крок – Ви проходите безкоштовне навчання для Консультантів у Дистриб'юторному Центрі.

  Вітаємо! Ви – Консультант компанії Tupperware. Обрати найближчий Дистриб'юторний Центр за Вашим місцем проживання Ви можете у розділі «Знайти Консультанта».

   

 • Як замовити окрему деталь виробу Tupperware?

  З цього питання звертайтеся до Дистриб'юторного Центру.

 • Де можна отримати додаткову інформацію про вироби?

  На сайті компанії у розділі «Вироби» представлений повний перелік і опис виробів, доступних у продажу в Дистриб'юторних Центрах. Також ознайомитися з виробами Ви можете у нашому Онлайн-Каталозі. Однак дізнатися найдетальнішу інформацію та відчути переваги виробів Ви можете тільки на Домашній Презентації або в будь-якому Дистриб'юторному Центрі. Знайти найближчий Центр Ви можете на сайті у розділі «Знайти Консультанта».

 • Куди звертатися з питань гарантії? Як правильно оформити заяву на експертизу?

  З питань гарантії та необхідності оформлення заяви на експертизу ви можете звернутися до Дистриб'юторного Центру, у якому був придбаний виріб Tupperware.

 • Як змінити Дистриб'юторний Центр?

  Згідно з базовими правилами компанії, у разі якщо Консультант переходить до іншого Дистриб'юторного Центру, він втрачає свій статус. Почати діяльність у новому Центрі Консультант має право після закінчення 6 місяців з моменту останнього замовлення. Обов'язковою умовою для початку кар'єри в новому Дистриб'юторному Центрі є навчання та виконання кваліфікації.
  Винятком із цього правила є перехід до іншого Дистриб'юторного Центру у зв’язку зі зміною місця проживання. У цьому випадку Вам необхідно написати заяву на ім'я Дистриб'ютора. Заява повинна бути завірена у Регіонального Менеджера з продажів.