Даний сайт використовує файли cookie. Продовжуючи користування сайтом Ви погоджуєтесь з використанням фалів cookie. Дізнатися більше.

Впевненість вам пасує

Visual

Уся справа в упевненості. Впевненість не можна продати або купити. Її можна тільки відкрити в собі. Тому ми створили «Book of Confidence» – настанову, яка допомагає змінити своє життя й розкрити свій потенціал, досягти успіху та особистісного розвитку й набути впевненості.

Ми дивуємо. Tupperware робить процес приготування їжі напрочуд легким, а звичні моменти – надзвичайно красивими. Ми даємо людям можливість дивувати та надихати самих себе. 

Ми відкриті для допомоги. Ми хочемо ділитися й завжди готові вислухати. Нам не шкода часу та емоцій. Ми розуміємо інших, їхні почуття. Ми не боїмося зробити крок назустріч важким завданням.

Ми сяємо. У справжньої впевненості своє особливе сяйво. Tupperware – це не тільки яскравий, барвистий і енергійний бренд, а й можливості, які допомагають вам сяяти від щастя.

Ми справжні. Щирі стосунки – в душі нашої компанії. У нас розвинене почуття справжнього, і воно виникло завдяки впевненості та вмінню радіти життю.

Ми віримо. Tupperware допомагає жінкам, даючи їм впевненість, допомагаючи досягти фінансової незалежності та змінити своє життя, даруючи їм підтримку, допомогу та близькість.

Поширюйте знання, діліться радістю та пишайтеся тим, що ми є, і тим, чим ми можемо бути разом.