Даний сайт використовує файли cookie. Продовжуючи користування сайтом Ви погоджуєтесь з використанням фалів cookie. Дізнатися більше.

Олександра Отрублянко, Директор ДЦ Ольги та Сергія Риженко

Visual

Працювати в компанії Tupperware – одне задоволення! Ти незалежний, успішний, даруєш людям радість, відкриваєш світ можливостей. Спостерігаючи за успіхами наших Менеджерів і Директорів, я вирішила – теж хочу бути успішною, подорожувати і бути фінансово незалежною, отримувати багато подарунків. Адже з Компанією це все можливо!

На особистому прикладі мого дистриб’ютора Ольги Риженко заразилась успіхом. Адже так приємно працювати в успішному колективі нашого Дистриб’юторного Центру, ставити амбітні цілі і, звичайно ж, досягати їх. У мене злагоджена команда Консультантів і Менеджерів.

Ми легко досягаємо поставлених цілей, любимо радувати Гостей і Господинь чудовим посудом і відкривати їм можливості кар’єрного розвитку й заробітку разом із Tupperware! Найближчим часом плануємо з Дистриб’ютором відкрити нову Студію. І бути успішною в новому статусі. Із Tupperware можна бути впевненою в собі. І я в цьому переконалася!