Даний сайт використовує файли cookie. Продовжуючи користування сайтом Ви погоджуєтесь з використанням фалів cookie. Дізнатися більше.

Безпека матеріалу

Вибір матеріалів і безпека їх застосування мають величезне значення.Тому компанією Tupperware® було прийнято рішення розробляти вироби, які не містять бісфенолу А та штучних пластифікаторів.Вироби Tupperware® гарантують безпеку!

Visual

У Tupperware® ми прислухаємося до думки наших покупців і створюємо товари, що мають сучасний дизайн і відповідають найвищим вимогам у сферах здоров’я, безпеки та зручності у використанні. Ми вважаємо, що вибір матеріалів і безпечність їх застосування мають величезне значення. Тому компанією Tupperware® було прийнято рішення зняти з виробництва всі товари, що виготовляються з полікарбонату, і представити вироби, що не містять бісфенолу А! Ми також не використовуємо штучних пластифікаторів (фталатів). Старе і нове покоління виробів Tupperware® гарантують безпечність! Понад 70 років Tupperware® є однією з визнаних марок, що отримали заслужену довіру в категорії товарів для дому. У компанії завжди дотримуються європейських стандартів щодо здоров’я та безпеки.

Європейським агентством з безпеки продуктів харчування (EFSA) були встановлені 2 параметри з безпеки використання пластмаси в харчовій промисловості. Верхня межа вмісту речовини:0,6 мг бісфенолу A / кг продуктів харчування. Прийнятна денна доза: 0,05 мг бісфенолу A / кг маси тіла / день. Незалежно від дати виробництва, вміст бісфенолу А у виробах Tupperware® завжди був набагато нижчий за верхню норму чинних європейських норм. Це є гарантією якості та безпеки при використанні виробів відповідно до рекомендацій Tupperware®. Тому Ви спокійно можете використовувати вироби Tupperware® для зберігання, приготування та сервірування.