Даний сайт використовує файли cookie. Продовжуючи користування сайтом Ви погоджуєтесь з використанням фалів cookie. Дізнатися більше.

Чому обирають нас?

Visual

Tupperware – всесвітньо відомий виробник ексклюзивного високоякісного посуду преміум-класу для дому та кухні. Вироби Tupperware відомі в усьому світі завдяки високій якості, широкій функціональності, унікальним властивостям і тривалому терміну служби.

Visual

Предмети гордості

Вироби Tupperware відомі в усьому світі завдяки високій якості, широкій функціональності, унікальним властивостям і тривалому терміну служби.
Детальніше

Visual

Поради з догляду

Щоб отримати максимум задоволення від продукції Tupperware, будь ласка, уважно дотримуйтесь наступних порад по догляду за виробами.
Детальніше

Visual

Спеціальні позначення

Будь ласка, дотримуйтесь додаткових рекомендацій по правильному догляду за виробом, які ви знайдете в друкованому вкладиші, що додається до упаковки продукту.
Детальніше

Visual

Гарантія 30 років

У зв’язку з вимогами українського законодавства компанія Tupperware дає 30-річну гарантію на вироби з полімеру та нержавіючої сталі, що рівнозначно безстроковій гарантії, яка діє у світі.
Детальніше

Visual

Безпека матеріалу

Вибір матеріалів і безпека їх застосування мають величезне значення. Тому компанією Tupperware® було прийнято рішення розробляти вироби, які не містять бісфенолу А та штучних пластифікаторів. Вироби Tupperware® гарантують безпеку!
Детальніше