Даний сайт використовує файли cookie. Продовжуючи користування сайтом Ви погоджуєтесь з використанням фалів cookie. Дізнатися більше.

Катерина Ярощук, Директор ДЦ Вікторії та Сергія Бодякіних, м. Чорноморськ

Visual

У 2015 році я познайомилася з компанією Tupperware. Окрім функціональних та стильних виробів я відкрила для себе новий світ можливостей заробітку та розвитку.

Я почала будувати свою команду. У 2017 році я стала Директором НДЦ Вікторії та Сергія Бодякіних. Цей статус відкрив у мені впевненість у власних силах. У мене сильна та гідна команда, справжня підтримка та плече, і я не припиняю відкривати можливості для всіх.

Я завжди дотримуюся Формули Успіху, є членом елітного клубу «Авангард». Дотримуючись руху #ExtendAHand я простягаю руку новим лідерам і відкриваю для них усі можливості, які нам дає компанія Tupperware. Своїм особистим прикладом я показую і доводжу, що немає нічого неможливого! Величезне бажання та відданість своїй справі – важливі складники успіху! Мрія стає метою, бажання – завданням, а прагнення – дією!

Компанія відкрила для мене дуже багато можливостей: фінансова незалежність, нові знайомства, навчання, подарунки, визнання, і, звичайно ж, подорожі.

Tupperware змінив моє життя на краще! Ласкаво просимо в нашу команду!