Даний сайт використовує файли cookie. Продовжуючи користування сайтом Ви погоджуєтесь з використанням фалів cookie. Дізнатися більше.

Предмети гордості

Visual

Tupperware піклується про своїх клієнтів, забезпечуючи високий рівень сервісу. На низку виробів компанії, представлених у Каталозі Tupperware, діє 30-річна гарантія в разі виявлення заводського браку.

Будь-який виріб, у якому виявлено заводський брак, може бути замінений на аналогічний (стандартний обмін). Якщо такий стандартний обмін неможливий (наприклад, відсутній виріб необхідного кольору), компанія Tupperware пропонує Вам на свій розсуд обрати або подібний виріб в іншому кольорі, або інший виріб Tupperware на ту ж суму.

Стандартна гарантія Tupperware поширюється на ті вироби, які експлуатувалися в нормальних умовах і за якими здійснювався правильний догляд. Предмети гордості – основні переваги виробів Tupperware:

1. Біологічно та хімічно нейтральний полімер.

2. Унікальна гарантія – 30 років на міцність багатьох виробів за умови правильного використання.
 
3. Температурний діапазон використання виробів із колекції «Класика» становить від 0 до 85 °С, а також широкий температурний діапазон використання виробів для мікрохвильової печі та духової шафи:
від -25 до +220ºС - для силіконових форм
від -25 до +230ºС - вироби серії «УльтраПро»
від -25 до +200ºС - вироби серії «МікроКук»

4. Видатний дизайн. Продукція компанії представлена в експозиціях 14 музеїв світу, багато виробів відзначені нагородами у сфері дизайну.

5. Знаменита вологоповітронепроникна кришка Tupperware, яка зберігає свіжість продуктів і забезпечує неперевершену зручність при транспортуванні продуктів.