Даний сайт використовує файли cookie. Продовжуючи користування сайтом Ви погоджуєтесь з використанням фалів cookie. Дізнатися більше.

Про компанію

Visual

Tupperware – всесвітньо відомий виробник ексклюзивного високоякісного посуду преміум-класу для дому та кухні.  Вироби Tupperware кардинально поліпшують життя людей за рахунок раціональної економії ресурсів та інноваційних технологій, допомагаючи зробити харчування здоровим.  Компанія Tupperware заснована в 1946 році й на сьогодні працює в понад 100 країнах світу.  У 1997 році компанія почала свою роботу в СНД, де сьогодні чимало людей не уявляють свого життя без практичних і елегантних виробів Tupperware. 

Найяскравішою характеристикою колекції посуду й аксесуарів від Tupperware є визнаний висококласний дизайн, багатофункціональність і надійність.  Компанія Tupperware – володар 42 міжнародних премій Red Dot за інноваційний дизайн виробів. 

Tupperware Brands Corporation увійшла в список найбільших американських компаній за версією популярного ділового видання Forbes, а також в 2009–2010 роках посіла II місце в рейтингу «Найбільш шановані компанії світу» згідно з авторитетним журналом Fortune. 

Сьогодні 2 000 000 Консультантів у цілому світі проводять 50 000 Презентацій щодня. Кожні 1,7 секунди починається нова Презентація!