Даний сайт використовує файли cookie. Продовжуючи користування сайтом Ви погоджуєтесь з використанням фалів cookie. Дізнатися більше.

Гарантія 30 років

Visual

Ретельний контроль над виробництвом дає Tupperware можливість надавати унікальну безстрокову гарантію. Вона діє в усьому світі, крім Україні. У зв’язку з вимогами українського законодавства компанія Tupperware дає 30-річну гарантію на вироби з полімеру та нержавіючої сталі, що рівнозначно безстроковій гарантії, яка діє у світі. А це означає, що вироби Tupperware служитимуть довгі роки та можуть передаватись у спадок.

Дистриб’юторні Центри Tupperware мають юридичну та фактичну адресу, тому при виявленні виробничого дефекту покупець має право звернутися до Центру, де було здійснено покупку, і обміняти виріб.

Гарантійні зобов’язання компанії Tupperware:

  • Компанія Tupperware надає гарантію якості на вироби з пластику та нержавіючої сталі протягом 30 років з дати придбання виробу компанії Tupperware.
  • Компанія Tupperware надає гарантію якості на різного роду керамічні вставки, столові прилади та керамічні підставки для виробів компанії Tupperware протягом 1 року з дати придбання виробу компанії Tupperware.
  • Гарантія якості на вироби Tupperware передбачає можливість заміни неякісного виробу в разі виявлення дефектів, що є заводським браком (неякісне виготовлення або використання неякісних матеріалів). Гарантії якості не поширюються на пошкодження виробів компанії Tupperware, що виникли через порушення інструкції з використання виробів, наприклад: втрата кольору виробів у зв’язку з надмірним нагріванням, поява плям і подряпин на зовнішній та внутрішній сторонах, поява будь-яких подряпин або вм’ятин від ударів при падінні тощо, але не обмежуються наведеним переліком.

Гарантія якості Tupperware не поширюється на нещасні випадки, що сталися в результаті:

  • модифікації виробів компанії Tupperware;
  • використання запасних частин, не затверджених фірмою-виробником Tupperware;
  • недотримання нормальних умов використання, наведених в інструкції з користування виробом;
  • недотримання рекомендацій з безпеки, наведених в інструкції з користування виробом.