Даний сайт використовує файли cookie. Продовжуючи користування сайтом Ви погоджуєтесь з використанням фалів cookie. Дізнатися більше.

Вікторія Создана, Киïв

Я впевнена, що більшість Консультантів, Менеджерів та Директорів Tupperware® прийшли в Компанію, просто щоб купувати для себе, та залишились тут надовго. І я не виключення!

З компанією Tupperware® я познайомилась в 2017 році, але тоді була просто користувачем. Ми з чоловіком саме планували переїжджати в нову оселю, тож мені потрібен був посуд і в січні 2018 року я звернулась в найближчую Студiю Tupperware®. Там мені розповіли про усі перспективи кар’єрного зростання, можливості заробітку та запропонували зареєструватись Консультантом. На той час я була в декретній відпустці, тому від такої пропозиції відмовитись не могла. Адже, робота, де ти сама собі будуєш графік, де твій дохід залежить тільки від тебе – це просто мрія!

Я з задоволенням відвідувала Асамблеї та навчання для Консультантів, згодом зібрала свою команду і в липні 2018 року, отримала статус Менеджера. Завдяки своїй команді, я щомісяця виконую «Формулу Успіху Менеджера» та є учасником клубу «Авангард».

Дякую Компанії за ті можливості, які вона нам дарує! Дякую за тих людей, з якими я тут познайомилась! Приєднуйтесь і ви до нашої дружної команди!