Даний сайт використовує файли cookie. Продовжуючи користування сайтом Ви погоджуєтесь з використанням фалів cookie. Дізнатися більше.

Ювілей Tuppeware СНД в Алмати!

11 вересня стартував перший день грандіозного заходу – Ювілею Tupperware СНД, який проходив в незабутньому місті Алмати!

Visual

У цей день ми з радістю вітали кращих Консультантів, Менеджерів і Дистриб'юторів. А на гала-вечері відбулася статусна церемонія – нагородження Золотих і Платинових членів клубу «Авангард»! Нашим кращим Лідерам урочисто вручили ексклюзивні золоті брошки «Авангард» з діамантами та шовкові хустки ручної роботи!

А відразу ж після нагородження відбувся розіграш автомобіля! Його щасливою володаркою стала Олена Мороз  Директор НДЦ Вікторії та Сергія Бодякіних з України!

Другий день Ювілею Tupperware СНД був насичений цікавими запусками, яскравими зізнаннями, позитивними емоціями та новими враженнями! Однією із ключових подій стало вручення подарунка переможцям конкурсу «Кулінарні зірки 2018»!

І ми вітаємо двох фіналісток:

Олену Мороз – Директора НДЦ Вікторії та Сергія Бодякіних з України!

Ельміру Бралінову – Директора ДЦ Шолпан Сарибаєвої та Сергія Дьо з Казахстану!

Головним призом для переможців конкурсу «Кулінарні зірки 2018» стане незабутня подорож до Парижа, де на них чекають визнання та подарунки, преміальна фотосесія і, звичайно ж, кулінарний майстер-клас у престижній школі кулінарного мистецтва Ferrandi!

А кульмінацією нашого свята стало обрання Королеви Ювілею! Нею стала Ерке Орингалі ДЦ Шолпан Жумагалієвої та Шинаргуль Туракбаєвої з Казахстану! І прямо на сцені Ерке отримала одну з головних пропозицій – стати офіційним Дистриб'ютором Tupperware!

Від щирого серця вітаємо наших Лідерів та переможців і бажаємо їм подальшого процвітання, яскравих вражень, неймовірних успіхів,досягнення поставлених цілей та феєричних перемог!