Даний сайт використовує файли cookie. Продовжуючи користування сайтом Ви погоджуєтесь з використанням фалів cookie. Дізнатися більше.

Ювілей Tupperware в Сочі пройшов відмінно!

25–26 вересня компанія Tupperware відсвяткувала грандіозне свято для Лідерів Росії – Ювілей Tupperware СНД в одному з найфантастичніших курортних міст Росії – Роза Хуторі!

Visual

25 вересня на Ювілеї Tupperware в Сочі урочисто відбулася статусна церемонія нагородження Золотих і Платинових членів елітного клубу «Авангард»! На ній найкращим Лідерам вручили ексклюзивні золоті брошки з діамантами та шовкові хустки ручної роботи!

А однією з найбільш очікуваних подій першого дня став розіграш автомобіля!

Його щасливою володаркою стала Марина Байдіна з ДЦ Світлани Нугманової!

26 вересня відбулося урочисте вручення подарунків нашим кращим менеджерам з рекрутування в особистій групі! І перше місце посіла Марія Івашова ДЦ Світлани Шаталової!

А в номінації «Кращі Менеджери та Директори за кількістю консультантів в особистій групі, що успішно дотримувалися програми ШУНК в період з 10 по 35 тиждень 2018 р.» перше місце посіла Расулава Раїсат ДЦ Аїди та Грач'ї Петросян!

Крім цього, наші гості змогли насолодитися неймовірними запусками колекції «Від Шефа» преміум-класу та багатофункціонального виробу 4-в-1 «Мульти-Таппер» (3 л)!

І ще однією важливою подією Ювілею Tupperware в Сочі стало вручення подарунка переможниці в конкурсі «Кулінарні зірки 2018» в Росії! Нею стала Олена Михайліна ДЦ Ірини та Володимира Агапових!

4 незабутні дні в Парижі, преміальна фотосесія та майстер-клас у школі кулінарного мистецтва Ferrandi – все це чекає на нашу кулінарну зірку!

Заключною подією другого дня на Ювілеї Tupperware стало обрання Королеви Ювілею! Ми вітаємо Юлію Бикову з цим прекрасним визнанням! І прямо на сцені Юлія отримала одну з головних пропозицій – стати керівником Студії Tupperware!

Від щирого серця вітаємо наших Лідерів та призерів і бажаємо й надалі досягати цілей, високих результатів, отримувати нові враження, здобувати феєричні перемоги і, найголовніше, йти за своєю мрією разом із Tupperware!Tupperware дарує щастя!